Pogledaj jedan post
Old 21.02.2017., 09:26   #529
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
ja sam se uvijek pitala cemu predizborne kampanje, tko su ti ljudi kojima treba predizborna kampanja da znaju za koga ce glasati.
sad sam vidjela na primjeru ovih uniformi, ljde je tako zastrasujuce lako dobiti na jeftini sentiment, na neutemeljene tvrdnje, strasno.
i onda im das par argumenata i onda razmisle pa shvate damozda i nisu bili u pravu.
onda opet cuju nesto sto igra na te jeftine sentimentalne karte i opet zaborave sav zdrav razum
da,
osim sto nije lol, nego

najgore mi je kaj su si neke skole dopustile da sa djecom raspravljaju na nacin da manipuliraju s tim argumentima, pustili da djeca glasaju i da oni odlucuju, o trosenju novaca iz proracuna.

glasanje djece u razredu, di im uciteljica (kao nekakav odgojno obrazovni autoritet) procita sve "argumente za", bez ijednog protiv, pa ti budi faca i digni ruku za suprotno

nemam ja nista protiv da djeca budu informirana da se o tome raspravlja,ali i tome sto ce na kraju obuc, i koliko novaca ce se potrositi (bez obzira direkt iz mog novcanika ili preko poreza), odlucujem ja koja zaradjujem. ne moje ili tudje diejte.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom