Pogledaj jedan post
Old 24.09.2017., 12:12   #5602
Quote:
Dwead kaže: Pogledaj post
Ma rodio se normalno kao i svi.nije stvar u roditeljima nego u meni i ovim čudnim bićima kojih ,pazi sad ovo,ima više na svijetu nego nas muški i ja svejedno nemogu naći niti jednu.!!?? Šta je vama ženama ?? Ispada da ste bile sa više tipova nego što je stereotip da muškarci su ti koji broje cifre s koliko su njih se sexali..haha mdaj! Zna se da vi Žene to radite...samo o tome NE pričate okolo kao mi muškarci.-Živa istina!To mi reklo bar 5 cura ! Ne,ako nisam u vezi NE znači da ne komuniciram sa ženama.


Završio pravni faks ,ne radim i onda naravno živim sa starcima a već 35god.A ne brijem se nikad jer mi ljudi i ovako davaju po 24-26god.A tek cure...ajme Jbt ispada ako izgledam mladoliko i DA IMAM kosu (za razliku od skoro većinu mojih vršnjaka) da je to minus kod pronalaženja cura/žena. A da radim i vozim traktor te izgledam kao jadna 3-ica imao bih curu i ženu koja je nedavno doktorirala internu te se bavi trčanjem svaki dan..-a u tajicama uhhh jbt koja guz...ma 10 -etka ! - E to,takav sretnik je moj jedan frend. I sad ja vas cure/žene pitam - ŠTA to ona vidi u toj trici sa stomakom u traktoru ?!?!?! WTF?? Mislim ono.....
Stari moj, up your medication.

A kaj vidi... sve ono kaj ne vidi u tebi. A sudeci po ovom postu - mnogo toga.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline