Pogledaj jedan post
Old 19.01.2018., 21:52   #1101
Quote:
rocker1987 kaže: Pogledaj post
To ti je neisplativo, bolje ti je onda imati dva apartmana za 4 osobe po etaži i amen.

90 kvadrata po etaži za apartman ti je u biti puno, znači onda možeš ići na 4 apartmana.

Rentat kao vilu, a ti si u istoj kući? Ne, privatnosti nema ako si uopće na parceli, barem ne onakve kakvu ekipa traži kad renta vile. Znači, ti ćeš onda dobijati i dalje trećeklasnu klijentelu, šta god ti mislio o tome.

Zapravo, mana je i ako živiš u kući koja je parcelu do vile. Ljudi koji to plaćaju, gledaju svaku sitnicu.
Apartmani tu ne idu jer lokacija uz more nema , eventualno aparthotel s bazenom za šta je isto vrlo upitno jel ima atraktivnijeg zemljista

Što se tiče isplativosti , u najgorem slučaju pada dobit 30% po pričama koje sam čuo ( umjesto 300 eura naplacivat ces 200 eura ) , stoga i dalje to ima svoju računicu , nije idealna , ali +/- je tu.

S time da opet napominjem , etaža je gore ; ali fizički gosti mene ne vidu , ako je njima ulaz s južne strane , meni je sa sjeverne , parcela je na padu stoga ja za njih ne postojim , moj balkon gleda u planinu i ne vidim njihov bazen jer je s druge strane objekta , njihov balkon gleda u more , imam pristup do mog ulaza preko jedne ceste , a oni s druge ceste; jedino da oni znaju da ja postojim je da napravim gore neki party i da čuju buku što naravno nije opcija ... Teško se voditi pričama rekla kazala ako netko nije bio u takvoj situaciji , bar meni ...


To da zadire privatnost ako živim ja ili netko drugi parcelu do je bez uvrede glupost jer sve su vile u tom području jedna do druge i sve su uredno pune +3mjeseca , da netko hoće 2000m2 parcele ili neko imanje , možda i hoće , ali takvog turizma u nas nema ili je zastupljeno jedno 1% .
elastiko is offline  
Odgovori s citatom