Pogledaj jedan post
Old 19.01.2018., 22:01   #1102
Quote:
Kexx kaže: Pogledaj post
Zadire u privatnost, jednostavno to nije cijeli objekt. Tko hoće cijelu kuću taj neće ići kod tebe nego drugdje. O cijeni ćeš doznati naknadno metodom pokušaja i pogrešaka dok ne vidiš koja cijena te puni. A onda možeš razmišljati što bi bilo da ne živiš gore na katu.

Apartmani s bazenom nisu loša opcija, ali ovisi gdje si. Neće ni to svatko, ne žele svi dijeliti bazen, a nekad je problem i njihov suživot na tom malom prostoru. U jednom apartmanu obitelj s malim djetetom, u drugom Australci željni provoda. I drugo pitanje je hoće li ti svi apartmani biti puni.
Za 4 apartmana moraš imat 4 rezervacije, za vilu samo jednu.
U apartmanima se vrlo često stoji 2-3 dana, u vili 7 dana.
Za 7 dana napuniti 4 apartmana ti treba 3 rezervacije po apartmanu, 12 rezervacija dok će netko istovremeno u vili imat jednu od 7 dana.
Bit će naravno i duljih rezervacija u apartmanima, ali većinom će ti biti 2-3 dana.
Bit će puni , puniji nego vile u prosjeku , ali opet kazem za to treba lokacijski bolje zemljiste , moj kolega ima tako nešto i iz prve ruke znam kolika je popunjenost , a to je cca +100dana full puno oko 9 apartmana. Znači kažem full puno , ne pola pola ...
Što se tiče djeljenja bazena to nije problem , sama riječ "aparthotel" govori da ćeš dijeliti neke stvari kao što se to radi u svakom hotelu , gosti su toga svjesni , tako da to isto nije bitno.
Isto tako da će mi rezervacije u apartmanima biti 2-3 dana , to nema veze s ničim , to je puno češće kod soba nego kod apartmana , apartmani variraju od par dana do desetak dana , s time da je i dalje neki prosjek na minimum 5 dana , a za obitelji 7 dana.

Što se tiče vile jbg opcija nije idealna , ali meni je to rjesavanje stambenog pitanja i isplativije mi je nego uzeti čisto stan neki.

A kako bi izgledalo to sve sam isto već rekao 2-3 puta , fizički ja za gosta ne postojim , privatnost mu može biti narušena samo njegovom imaginarnom percepcijom da sam ja duhom prisutan , ali shvaćam da mnogi gosti gledaju sve i svašta u svaku sitnicu ; samo sam mislio dali se tko konkretno sretao s takvom situacijom osobno ili preko poznanstva da mi kaže iz prve ruke jer i sam znam da takve situacije nisu česte jer više manje te vile su sagrađene od ljudi koji su financijski vec situirani i koji si preko toga ne rjesavaju stambeno pitanje kao ja
elastiko is offline  
Odgovori s citatom