Pogledaj jedan post
Old 25.01.2018., 11:55   #1117
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Ja sam papire sredio, ali nitko ne želi niti kupiti niti iznajmiti 3 hektara uz more. Je da je malo komplicirano : treba otvoriti OPG, skrčiti makiju i posaditi masline. I onda neki robinzonski smještaj-vilu !
Dajem za bagatelu , a nitko se ne javlja. Možda bi bi bilo bolje ići u neku zajedničku investiciju ?




Ja imam tako nešto na Krku, ali nije uz more i samo 110 m2.
Na Krku ima 90% : slovenci, njemci, poljaci , mađari , talijani.

A :

1/Ujedinjena Kraljevina
2/SAD
3/Australija
4/Francuska
Su u tragovima.

Prošle godine sam pokušao iznajmiti stan sa vrtom u Zadru, do centra 2 km. Ali je preko AIRBNB išlo jako loše. Trebalo bi malo investirati, barem da slike budu odlične. Napravio sam jednu gadnu grešku : STAVIO SAM SLIKU CIJELE ZGRADE.
Zgrada nije tako loša , ali sam vidio da na airbnb i na bookingu nitko ne stavlja slike zgrade. Najviše što se vidi je pogled sa prozora apartmana.
Čudno mi je da su turisti tako naivni ?!
Dobio sam ideju sa ispod balkona gdje mi je pomoćna prostorija (10 m2) u koju se ulazi iz vrta , da tu stavim jednu hidromasažnu kadu na napuhavanje. A ne bi bilo loše da im dadem mukte 4 bicikle.
Bio bih sretan da dobijem za stan od 60 m2 , za 4 +2 osobe , klima , vrt sa trosjed-ljuljačkom , posebna prostorija sa hidromasažnom kadom , te 4 bicikle , po cijeni 80 eura na dan.
kupija sam friško i prizemlje ruševni stan 600 metara od Peristila sa garažom za automobil i malim vrtom 30m2. Idem u preuređenjem čim se uknjižim.
Ti si gori na iž,miž otoku ako se ne varam. Strpi se proradit će i to. Ja na mome otoku čekam više đavliju izgradnju tih novih 4 hotela sa 5000 kreveta to sve promjeni jer odmah ide izgradnja i 10-setak malih hotela.
__________________
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš
more is offline  
Odgovori s citatom