Pogledaj jedan post
Old 23.07.2007., 12:21   #70
Quote:
mladi_luk kaže: Pogledaj post

Ako netko zna, zanima postoje li neke tablete koje pomažu kod tjeskobnih napada (jak osjećaj treme bez meni poznatog razloga, osjećaj izoliranosti i najradije bih vrištala, ali nisam u stanju reći jednu riječ). Bilo bi dobro kad bi postojale tablete koje pomažu trenutno, ali vjerojatno to ne postoji. I da, to je to od mene, za sad.

Za tablete ne znam, ali znam da imam sličan problem. Kada sam u prostoriji sa još mnogo ljudi, tipa fakultet, kafić, trg, itd, u meni se javi užasan osjećaj nervoze. Počinjem se tresti, znojim se, a sve to zbog osjećaja da svi gledaju u mene i ocjenjuju me. Ne znam ima li sličnosti s tvojim tjeskobnim napadima, ali ovo kroz što moram prolaziti je odvratno. Tim više što iz nekih situacija ne mogu pobjeći, na primjer ne mogu istrčati sa faksa usred predavanja. Baš zato što sam shvatila da ne mogu cijeli svoj život podrediti svojim strahovima i panici, našla sam načina da je bar malo umanjim. Uvijek sa sobom nosim mp3, neku knjigu, bilježnicu, tako da se mogu nečim zaokupiti kada počne panika. Slušam muziku, čitam, pišem i ne mogu reći da osjećaj potpuno nestane, ali mi je mnogo lakše.
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom