Pogledaj jedan post
Old 05.03.2004., 10:55   #2
Ova gornja situacija je jako poznata, stovise o tome je bilo u novinama o tome kako je po nekom automatizmu E-card urucena svakome i naravno ja kao korisnik on-linea na dienrs.hr sam dobio E-card a da me nisu nista upitali da li hocu tu karticu.
Tamo na dnu pisma vrlo sitnim slovima je pisalo da ako necu da ja moram vratiti E-card nazad u glavnu poslovnicu Dinersa u Prasku...

kako sam jako dobro znao da ce mi naplatiti ako ostavim E-card i bez citaca, uspio sam izdvojiti neko vrijeme i osobno otici tamo u poslovnicu i vratio sam E-card. Auto sam parkirao tik uz Prasku na sva cetiri zmigavca na nedozvoljeno mjesto i zurno sam se vratio i uvidio da ipak mi pauk nije dignuo auto.

Poslije toga sam posve zaboravio ovaj ruzan detalj u mom zivotu.

Istina je da je ovaj marketinski trik cisti lopovluk, ali stvarno mi je bilo mrsko potegnuti noge do glupave poslovnice i vratiti E-card te ponisiti tu istu karticu. A mogli su lijepo prvo pitati ili nesto drugacije a ne da mi trcimo do njih. Oni su tu da nama usluzi, a ne da mi usluzimo njih.

A sto se tice odvjetnika, mislim da ce to biti jako tesko i unaprijed ces biti izgubljen jer na pismu je pisalo da ako ne zelis E-card onda si to trebao vratiti, a ne ostaviti, u pismu nadalje pise da ako si suglasan(bilo presutno, bilo zaboravljivoscu, bilo icega drugoga) da ce poceti oduzeti 50kn radi clanarine od te kartice.

Lose je, ali takav je ludi marketinski trik...
__________________
GoldenSurferFromCroatia is comming - look busy.
GoldenSurferFromCRO is offline  
Odgovori s citatom