Pogledaj jedan post
Old 02.11.2011., 17:26   #15
Quote:
pezetka kaže: Pogledaj post
Kao prvo dobro jutro, kao drugo dosada sam pokušavao da ti dokažem da ne postoi G6 1.6 TDI CR bez DPF ...... i ti odma moliš moderatore da obrate pažnju na mene (ako su obratili hvala im), ......ali ako nisu tek ima da ih moliš, kada počnem da dokazujem da ti u stvari voziš G5 1.9 TDI.

A i ništa čudno, na G5 je bilo modela sa oznakom pozadi 1.9 TDI i taj je bio isto sa 105 ks, a sam kažeš da ti auto nema slova TDI, znači ostale ti samo brojke 1.9, pa kojim slučajem da se 9 prevrnula - onda je 6 i kad na to dodaš da je na 5-ci auspuh bio unutra, (kao što i ti sam kažeš da ti se auspuh ne vidi), a pritom imajući u vidu velika sličnost između G5 i G6 - ništa čudno da su ti uvalili G5 - ipak si bosanac

Ima i treće ali moram na posao

pozdrav iz Skoplja
Nadam se da te tata dovezao iz skole i da si kupio novi broj Auto Kluba.
Nemas ti meni decko sta da dokazujes i da me ubjedjujes sta ja imam a sta nemam na autu.Za razliku od tebe nije mi ga kupio tata nego ja ,tako da znam sta sam kupio i sta porucio.Sledece,
Golf5 sa 105ks nije nosio oznaku 1.9 TDI nego samo TDI,za razliku od tebe sam ga vozio 4 godine.

Znam si frustriran kvarom sa tatinim autom i da mislis da je uzrocnik DPF filter ,medjutim zao mi je sto si bio lose srece te ste dobili robu sa greskom...desava se.
fandjo30 is offline  
Odgovori s citatom