Pogledaj jedan post
Old 17.01.2012., 20:01   #2
Quote:
fabregas10 kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanje pa se nadam da ima netko tko mi može pomoći. Naime, trenutno sam u postupku legalizacije objekta uz kuću (garaže). Kuća je građena uz građevinsku dozvolu još 1980., zatim je na kuću nadograđen jedan manji dio (blagovaonica) i garaža. Sve papire sam predao, i čekam rješenje o izvedenom stanju, mislim da se tako zove. No jučer me obavještavaju da mi je potreban još zapisnik o vodonepropusnosti septičke jame, odnosno atest? Zašto bi mi to bilo potrebno kad je to već sve predano kod gradnje kuće, kada je građena i septička jama? Sam atest košta 1500 kn, ne vidim logike da sad to opet radim? Zašto bi dogradnja garaže i tog manjeg dijela kuće vukla za sobom taj atest? Mislim, znam da kad oni traže da ću se teško izvući od toga, ali ima li kakvog smisla da se pozovome da je dozvola za kući izdana još 1980., kad je građena i septička, i da ova dogradnja nema veze s tim?
stvarno imaš glupo pitanje...
pa znaš da država pere gdje stigne, nemoj se čuditi što te traže, ne taže to zato što im je stalo do tvoje jame, već zbog love.
POšalji dopis da si već to sve predao i platio...i nedaj se...

to je kao da te sad ponovno traže da platiš priključak struje, zar ne?
ima li logike-meni nema i nedaj se...bori se malo
marion56 is offline  
Odgovori s citatom