Pogledaj jedan post
Old 05.09.2006., 13:40   #462
Pridužujem se svim očajnicima koji šmrču, plaču, cure i propuštaju na sve strane zbog te glupave ambrozije. Naime, probala sam do sada baš sve tablete koje se kod nas mogu nabaviti i moram priznati da mi niti jedne nisu baš nešto pomogle. Trenutno sam na Telfastu 180, Tizin kapima za nos, Alomid kapima za oči, Sterimaru, vitaminima, kalciju, ne jedem mlječne proizvode, itd. itd. itd........
Dakle, što god da napravim, učinak traje max 3 - 4 sata, a nakon toga Bože pomozi. Kapci su mi duplo veći i suzno - crveni, nos non-stop pun, kišem po 5 puta za redom, grlo peče i svrbi u isto vrijeme, a ponekad me sada i zaboli uho...sva sreća pluća su još ok. Spavam najviše oko 3 - 4 sata....
Što da radim???
Pročitala sam negdje ranije savjet "piti tabletu prije spavanja" ! Ok, ludilo će se smiriti za neko vrijeme, moći ću valjda zaspati, ali što onda ujutro kad treba ići na posao, a drugu tabetu ne smijem popiti???
I još jedna "sitnica".... dok sam vani u prirodi - manje više je podnošljivo, no kad se vratim u stan (Centar) - katastrofa!!!
HELP!!!!!
__________________
Zaljubljena u svoju mrvicu...
Škiljo is offline  
Odgovori s citatom