Pogledaj jedan post
Old 15.09.2008., 16:34   #10
Quote:
vilaluca kaže: Pogledaj post
Fooreest- da li si ti plaćao alimentaciju i prije nego što je to sve na sudu bilo gotovo?
Jesam i to 1000,00 kn mjesečno, po dogovoru u socijalnoj skrbi i uz obostrani potpis o dogovorenom iznosu do sudske odluke.

Tu se obično radi greška jer onaj koji mora plaćati alimentaciju čeka sudsku odluku što je velika greška, jer ga sud opali retroaktivno sa zateznim kamatama. Zbog toga sam tražio da se potpiše dogovor o alimentaciji u socijalnoj skrbi.
Kasnije je ona tražila razliku po sudskoj odluci za protekle 2 godine, ali je to sud odbio kao neosnovano. Tada je to bilo cca 1350-1400 kn, a sada je 1.800-1.900 kn, što ćeš malo se napredovalo u poslu.

Što se tiče viđanja nisam imao problema do ovog ljeta (8mj.) kada mi malenu nije htjela dati iako sam uplatio 10 dana za nju i sebe, jer je saznala da sa nama ide i moja prijateljica, a sve to dan prije puta.

To sam prijavio u socijalnu skrb, ali nema svrhe od toga, iako je od rastave prošlo preko 6 godina. Ova iz skrbi mi je rekla da sam sa rješenjem trebao otići na policiju, ?????, što me zgrozilo.
Inače do sada je bilo trzavica, ali u podnošljivim okvirima.
fooreest is offline