Pogledaj jedan post
Old 28.07.2007., 01:52   #42
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ovo si baš dobro opisala. Naime, najčešće je upravo tako da je znak fiksni okvir, a podznak mijenja. Pa se zbog toga i kaže da ASC jako utječe na fizički izgled.

Da, po ovome što si navela ja te svojim rentgenskim očima vidim....kao ružniju vagu.

Shalim se...ali ovoliko scorpia i to na točkama koje karakteriziraju fizički izgled pokazuje da je u ovom slučaju zaista jak.

Mjesec je inače lice. Ali Mjesec ne radi direktno, niti toliko na "fizičkom" nivou, koliko to radi na nesvjesnom i suptilnije. Pa se očituje kroz "još jedan sloj"....finoću žemskog izričaja koji se suptilno vidi kroz kretnje, pokrete lica i tijela, općenitu figuru i sve ono što žena nesvijesno odašilje svojim spolom. I naravno grudi, ali ne toliko veličinu, koliko oblik, stupanj tvrdoće i sl.
ma znala sam ja kad bi čitala o vagi još prije da je sve to prelijepo da bi se mene uklopilo u to,
svakako da ta škorpija kod mene izdominira vagu kod mene nije sad tema al od karaktera do izgleda - još ću postat astrolog ,

al valjda je pritajena na prvu jer me nitko još nije precipirao kao škorpiona, mislim da niko onako od prve iskreno i ne bi pogodio da ja imam sa škorpijom ikakve veze, a kamoli tolike
a kao vagu je dosta ljudi pa valjda kad je vaga toliko nahvaljena nisam rugoba -
ali moram priznat ne smatram se tipičnom predstavnicom vage sa svim njenim vrlinama kad to i nisam, škorpija je u sve morala svog otrova bacit pa zeznula da ne budem prava vaga

Isto tako mislim da relacija znak-podznak kao manifestacija na fizički izgled općenito - recimo daje nježnije crte lica kod onih čiju su znakovi elementno kompatibilni - rekla bih da se crte lica preklapaju ili samo naglašavaju,

dok recimo kod onih kod kojih je ta relacija nekompatibilna - vjerojatnost da nešto kako bih rekla "strši" na faci, da je slabije ili prejako naglašeno - je veća.
kontrasti su veći.

hvala ti na odgovorima svim.
lokna is offline  
Odgovori s citatom