Tema: Atlas
Pogledaj jedan post
Old 04.04.2013., 23:49   #485
Smile

Quote:
artur222 kaže: Pogledaj post
trnjenje ili bol i lijevoj ruci (bol je nedefinirana) vrlo često nisu simtom nečeg degenerativnog u kostima nego problema sa srcem koji prethode infarktu (moj stari to imao i kad ja došao doktoru po tablete protiv bolova ovaj ga poslao kardiologu- tjedan dana odjela i tri tjedna toplica)
Kardiolog mu je preporučio da uvijek uza sebe ima bočicu konjaka jer brzo širi žile i da ju popije ako ga stegne srce, nosio ju je više od tri godine dok ga nije opalilo i pomoglo je,naravno redoito je pio ljekove i išao na kontrole,sad ima prek 80 godina i radi svaki dan na vrtu. hoću reći popij pol deci konjaka običnog badela i ako trnci popuste onda nije kičma
Artur222....svaka čast, čitam post i riknem od smjeha, ali živa istina (i dobra reklama za badelov konjak).......

No da se vratimo ATLASU.....dugo vremena sam čitao o tome, proučavao razne forume i iskustva....uglavnom svi su se žalili na bolnost metode, i ja sam polako odustajao od pomisli da idem na namještanje atlasa!
Prije cca 10 dana na jednom portalu grupne kupovine žena je pronašla metodu koja se reklamira potpuno bezbolna i beskontaktna. kupila mi je tretman bez mog znanja, te sam prošli tjedan završio na namještanju atlasa.
Nisam vjerovao u rečeno u reklami, ali reko ajde...zena me dovela pred gotov čin...!!! čovjek me je prvo pregledao, usporedio dužinu nogu, fotodokumentirao, te je nakon tretmana koji je trajao par minuta, napravio ponovno fotografije gdje su noge bile potpuno ravne!!! žena je bila za vrijeme tretmana samnom da se uvjeri i ona kako to funkcionira. čovjek je stvarno bezbolno namjestio atlas, i nije me niti taknuo...navodno se radi o nekakvoj informacijskoj tehnici...nisam puno shvatio detalje, ali nije ni bitno.
Slijedeči dan lijeva lopatica me razvaljivala ko da me neko lopatom tukao.
Nazvao sam terapeuta te mi je on rekao da je normalno i da se tjelo namješta.
i stvarno, ja od tada nemam više glavobolje, trnjenje ruku, bolove u kičmi...čak se i uspravnije držim!!!! uglavnom ja sam prezadovoljan i što je bitno tretman mi je bio potpuno bezbolan!!!
Boldor is offline  
Odgovori s citatom