Tema: Biskvit
Pogledaj jedan post
Old 25.10.2004., 19:51   #4
Ovako nisam bas dobar kuhar, ali zato sam odlican pekar

Za fluffy biskvit moras staviti dovoljno praska za pecivo, dobro istuci bjelanjca (neka su svijeza, na sobnoj temperaturi i dodaj jedno extra nego sto recept trazi) i ovo je vazno - prosijati brasno. To sam naucila od jednog pekara ovdje u US.

Medjutim kako mnogi od nas nemaju spravu za prosijati brasno, on mi je rekao da je vazno da ga izmijesamo prije upotrebe, i onako kao "dodamo zraka" u brasno, i onda ga dodavati u smijesu zlicicu po zlicicu.
A za socnost je zaduzeno ulje (ili jogurt; ali mora imati bar minimalno masti 1-2%, inace nece odraditi svoj posao i dobiti ces suh biskvit).

E sad imam doma recept za obican biskviti koji je u americkim mjerama i temperatura pecenja je u Farenheitima, prema tome preporucujem da isprobas svoje recepte imajuci u vidu naputke koje sam ti dala. Ako zelis, mogu ti napisati i svoj recept kasnije. Sretno!

P.S. Jos samo da dodam; rerna treba biti zagrijana, onda kad stavis kolac, smanji na temperaturu koja treba biti po receptu.
I ne otvaraj rernu da pogledas kolac bar prvu trecinu vremena koja je potrebna da se kolac ispece ( zbog toga cesto kolac splasne).
__________________
One Kill Wonder

Zadnje uređivanje Karmela : 25.10.2004. at 21:16.
Karmela is offline  
Odgovori s citatom