Tema: Biskvit
Pogledaj jedan post
Old 26.10.2004., 20:13   #16
Quote:
valnea kaže:
ne znam bas ...prasak za pecivo sadrzi (ne znam vise tocno) amonij-hidrogenkarbonat ili natrij-hidrogenkarbonat (soda bikarbona), a oni koliko sam uspjela saznati mogu poprilicno iritirati probavne organe

slucajno sam otkrila da su ljudi puuuuno zadovoljniji kolacima koje napravim bez praska za pecivo. a najveca greska koja postoji s njim je da se istovremeno stavlja njega i sol - tada se definitvno dobije jedan los 'gorak' okus

a zasto je sve to tako bas i ne znam - znam da bi ti hidrogenkarbonati mogli biti poprilicno reaktivni s kiselinama i neutralizirati ih (soda bikarbona se i koristi za lijecenje previse kiseline u zeludcu, zar ne?) - pa se mozda nesto dogodi u zeludcu - ali ne znam sto; trebao bi to pojasniti netko strucniji a ja samo mogu reci da moje iskustvo govori da ljudi vise vole kolace bez praska za pecivo
Moja mama pravi neke kolace samo sa bjelancem od jaja, i kolac joj bude vazdusast, ali sad da idem "bijezati" od praska za pecivo jer je "navodno" los za probavu, ne pada mi na pamet. Mislim si onda koliko li je tek casa Coca-Cole "otrovna"?
Ako imas alergiju na neki sastojak, u redu je ne koristi ga. Sve drugo je nonsens.

Meni je veci problem secer, i ako bih pronasla dostojnu zamijenu koristila bih ju. Secer inace dokazano deblja (neiskoristeni se pretvara u mast), a samim time i uzrokuje i druge kardio-vaskularne i ine bolesti, pa ne vidim da si upozorila na jednu takvu konkretnu opasnost.

Sad ocekujem da se netko javi da nas upozori na opasnost koristenja jaja, brasna, vode....!
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom