Pogledaj jedan post
Old 18.06.2011., 14:37   #8
Jos se nisam odlucio.
Tj odlucio sam se donekle za Q5 jer mislim da su dovoljne za moje potrebe (voznja po cesti po noći, da vidim ispred sebe da ne naletim na nesto), zato sto je jeftinija, manje pije bateriju i... niej prejaka Jer sam razmisljao i o XML nekoj jeftinoj ali to bi moglo, ljudi kazu, totalno drečati autima u oči ako je postavim malo previsoko. A, i glavni razlog je isto da ne pije mnogo struje tj baterije, ta q5.

ALi, pomagajte, ne znam se za koju od tih svih q5 na ebayju odlucit??? JEr valjda mora imat zoom, 3 moda pozeljno ali i nije bas nuzno, mora pasati na drzace za bicikl (dakle da nije pretanka ili nesto), i pozeljno je da je na punjuvi bateriju 18650 ili 3AAA istovremeno (dakle da moze i jedno i drugo.) Ne znam isto koji oblik lampe da bude, da li one koje su naprijed uze ili sire, itd itd itd. (da ne govorim da me zbunjuje sto kod nekih pise 3 W, 5W, 7W, a neki drugi vele da to kod ledica uopce nije bitno i ne postoji...)
Pa ako ima netko da je kupio nesto takvo a da je zadovoljan, ili je vidio nesto takvo uzivo, da mi da savjet pls.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom