Pogledaj jedan post
Old 29.07.2007., 12:01   #15
Quote:
barhan kaže: Pogledaj post
cekaj, ti mastis o nekim pravoslavnim zvonima po rumunjskoj (rumunji i kosarka? wtf?), a mene optuzujes za politiziranje??

a znas koji je recept za 'Ali ne možeš igrati sa Rumunjima,a ne igrati sa Srbima'? ne igras sa srbima. prosto ko pasulj.

a sto cemo sad? puno ceha su protestanti, a dosta ih je i nereligiozno. to jako utjece na njihov nogomet.
Rat je tebi "politika".To je 94 godina...
Naravno da ne igram sa Srbima ni pod razno jer nose slike Mladića.Znaš li ti što se desilo u Srebrenici?Netko je valjda jeo "PASULJ" dok su ljude masovno ubijali.Uopće me ne zanima koje vjere je čovjek sve dok je dobronamjeran.Zato me se ne tiče što su Česi protestanti,
dapače raznolikost je dobrodošla.Tako da ne bude "previše katolicizma".
I naravno da ne mogu zaboraviti zvona.Nisam ja zvonio.Što se Rumunje tiče kako su prošli Hrvati i Rusi u košarci.Svaki sportski poraz prihvaćam,ne i politiku u sportu.Ponavljam ipak su prijateljski narod jer nas nisu napali,iako im je to ispalo politiziranje.
Tebe nisam optužio nizašto,igra se odvija na nekom drugom nivou.Ti si samo nesvjesno potvrdio moje riječi i razmišljanje političara.
SA SRBIMA NE I KRAJ DOK NE DOŽIVE KATARZU.

Siliš na zlo,a bez argumentacije:Česi su igrali u kvalifikacijskoj skupini s Rumunjima i Nizozemcima...
Košarkaška utakmica je bila u 3 ujutro...Tada zvone zvona?
mizuzul is offline