Pogledaj jedan post
Old 24.03.2013., 17:22   #304
meni isto nije jasno što nitko nije otkupio Gonulcelen jer je to jedna romantična komedija i vidim da je svojevremeno jako puno ljudi pitalo za tu seriju, ali koji razlog je da je ne otkuplju tko bi znao.

ja bi voljela da se otkupi i Hatirla Sevglili, ali ona se nije prodala nigdje izvan turske, jer "preotvoreno" govori o stanju u turskoj 60/70 godina, tamo vidimo da turski zatvori nisu igraonice za malu djecu.

a prije svega kad već prikazuju i starije onda bi mogli početi s njihovom najgledanijom serijom svih vremena (normalno onda je bilo i malo serija, pa je teško to uspoređivati) Asmali Konak

dalje nije mi jasno kad već znaju da se zbog nekog glumca počnu njegove serije počnu više gledati i da ljudi postaju zainteresirani da recimo dok široke ženske mase uzdišu za MAA to ne iskoriste i ne otkupe njegovu seriju Adanali koja bi bila gledana isto kao Sila, a koja ima jako visoku gledanost, jer bi dosta gledatelja ostalo

ovo da se otkupljuju serije i počnu prikazivati serije koje će još godinu dana ići u turskoj mi je tek totalno bzv., a i sve serije koje imam negdje s prijevodom me toliko ne zanimaju, tako da bi evo ja neke starije kojih nema s prijevodom

isto tako bi voljela da u regiji svi ne otkupe istu seriju, nego da se lijpo podijele, jer evo za ovu seriju koju je stavila adadjo nikad čula, a mislim da bi mogla biti baš OK. adadjo kako su to makedonci preveli, da li netko zna koja je to serija zavet,tako je prevode makedonci?
mrvica 1234 is offline  
Odgovori s citatom