Tema: Njuškalo
Pogledaj jedan post
Old 29.08.2013., 11:33   #14
ima autorizacija oglasa...samo se ona rjesava u roku 24 sata pa takvi oglasi budu odmah postavljeni te se tek kasnije brisu kad dodju na autorizaciju....
ja obvezno dobijem na mail....dragi njuskalokorisnice...vas oglas broj991827366 je odobren.......ili ako nesto nije u redu to mi i napisu....
tj vas oglas broj81726354 nije odobren...molimo te ispravi ga te ponovno aktiviraj......

ali kao sto rekoh to tek nakon par sati......pa se onda u tom medjuvremenu svasta desava...dok ne dodje do brisanja......

treba staviti provjeru oib-a.....sve podatke istinite,feedback,ocjenjivanje prodavaca,pa da vidis onda mira i tisine.....podatke naravno ne davati javno nego nickname,telefon,mail.....
a ako dodje do nekog sranja da se sve zna tko i kako mulja.....
i dobro bi bilo kad kupim od nekog nesto da mu mogu dati pohvalu ili pokudu...recimo zvjezdice...tko vise zvjezdica..bolji prodavac ili kupac


recimo meni pik.ba ima super oglasnik....ima jedna podrubrika pitanja i odgovori .....i tamo mogu svi vidjeti sto si napisao a ne kao kod nas...svakom kupcu prica drugu pricu....ja nazovem sa dva razlicita broja telefona i dobijem dvije price....
evo samo kao primjer.....
posto smo na auto-podforumu takav nek bude i oglas(nije moj...nije reklama...samo primjer-prvi na koji sam naisao)
http://www.pik.ba/artikal/8242650/me...di-avantgarde/



i sta sam primjetio...u bosni auti dosta jeftiniji nego kao kod nas....ovdje nabili cijene boli glava(zbog davanja naravno---e jesmo prokleti i mi i politicari)
a auti isti uvoz iz njemacke......
nije bas za temu njuskalo ali je za opcenito
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom