Pogledaj jedan post
Old 30.05.2006., 21:29   #19
Quote:
blackleaf kaže:
Jedna od najboljih je OŠ Izidor Kršnjavi u centru. Mnogi je smatraju besplatnom privatnom skolom.
e da mi je znati od kud ti takvo razmišljanje

ja sam završila tu osnovnu i automatizmom sam upisala sina tamo, računavši... tam je srednjoškolsko igralište, nešto što vjerojatno nema nit jedna škola u zagrebu. i što sam shvatila nakon njegova tri razreda...
u 25 godina kolko je prošlo od kad sam izašla iz te škole uvedeno je samo centralno i par puta prefarbani zidovi. parketi su u nekim razredima lakirani, ak je netko od roditelja to napravio zbog svog djeteta koje je išlo u taj razred. treba se svako tolko donositi papir, sapun, jer škola "nema novce". od slobodnih aktivnosti u nižim razredima ne postoji ništa. informatička učionica ima par računala za cijelu školu.

a o devastiranom srednjoškolskom da ne trošim riječi. dvorana za tjelesni nije dovoljna, tak da klinci ponekad moraju ići u dvoranu V. gimnazije.

a zašto sam najviše ljuta... zato što se u prostorima te osnovne škole nalazi i jedna privatna gimnazija. znači da beru lovu od iznajmljivanja, a ti se novci nigdje ne vide.

sve u svemu selim klinca ove jeseni u drugu školu. imamo sreću da su nam i varšavska i gundulićeva blizu. klinac je izabrao varšavsku i tam bum ga upisala. ne znam jel će biti bolje, ali ta je škola potpuno preuređena prije dvije godine, kaj znači da ravnatelj vodi računa. nadam se da mi neće netko pričati kak nije važno kak škola izgleda, ak su učitelji/profesori ok, ali zamislite jel bi radje živjeli u uređenom stanu ili nekom u kojem se 20 godina nije ništa uredilo.
 
Odgovori s citatom