Pogledaj jedan post
Old 07.05.2010., 12:38   #85
Quote:
5rica87 kaže: Pogledaj post
bok!
moja je mama imala mozdani pred skoro 2 mj .. jos lezi u bolnici.. u pocetku se odlicno oporavljala, obzirom da joj je desna strana oduzeta, prvih par dana je lose govorila i slabo jela, ali je to vec nekako krenulo, dok nije uslijedio epilepsicki napad, sto doktori kazu da je refleks mozdanog udara, te je po drugi put vracena u sok sobu..
onda je sve krenulo nizbrdo, govor se pogorsao, i apetit ponovo smanjio,, sad su vec dva tjedna da je prilicno lose, ne prica, ne jede, uglavnom spava.. navodno od tableta i antidepresiva.. pala je u depresiju..
na to doktori nisu zvali psihologa nego su direktno krenuli tabletama..
trebala kuci, ali je imala temperaturu.. bilo joj je dosta loezanja, i zato se mozda inatila..
nakon svega desio se i drugi mozdani, koji je sadrzao 3 ugroska krvi u jednom, znaci jos jaci nego prvi.. i tako po treci put u sok sobi.
ne prica, samo stenje.. ali osjecam da me razumije dok joj pricam ili su to samo refleksi, a i stisne mi ruku,, i zna ju ne pustiti.
kazu u bolnici da ju moramo premjestiti, novaca bas i nemamo za privatne smjestaje.. da li bi ju trebali dovesti kuci?
imamo i potvrdu za toplice, ali mislim da takve slucajeve ne primaju?
tako smo bespomocni..
Pročitala sam tvoj post i zasuzile su mi se oči. Žao mi je što ti nitko još nije odgovorio na njega. Ja ti ne mogu dati nikakav medicinski savjet oko toga što si pitala, možda se netko nađe tko te može posavjetovati ali jednostavno sam osjetila potrebu da ti kažem da budeš hrabra. Ja sam pred 2 g bila u sličnoj situaciji kao tvoja mama, kud izljev krvi radi puknuća aneurizme, tud moždani udar u toku operacije i imala sam svega 10% šanse (tako su rekli doktori) da preživim. Bilo je to nešto prestrašno ali eto uspjela sam se izvući i gotovo da nemam posljedica..a moja obitelj je proživjela isto što sad proživljavaš ti.

Želim tebi i tvojoj mami svu sreću ovog svijeta!
Alkemicharka is offline  
Odgovori s citatom