Pogledaj jedan post
Old 10.03.2005., 21:47   #64
Quote:
Elektra kaže:
Za početak, da puno pohvalim tvoje kutijice i ona žuta (posljednja) mi je tako da bih si ju prisvojila. smijem?
hvala puno ....i uz najbolju volju....no vec je poklonjena svekrvi, kao i sve ostale. problem mi je kaj vise nisam u zagrebu neg u americi, a tu jos nisam nasla gips dobar ko doma, pa da radim ih ko pokloncice, jer mi je stos bio napraviti nausnice ili nesto, pa stavit u takvu kutijicu, i super poklon. tu mi se gips nekak raspada. trebala bi ja fakat na keramiku se prebacit.
tecaj za fimo sam i ja s frendicom zavrsila...al me nije dugo to drzalo, nakon kaj sam otkrila jednostavnije perlice i divotu zice.

da me ubijete nemrem naci si najdraze nausnice.

ovo sto sam nasla nekoliko stvari sam uslikala. ostatak kad nadjem.

link1
link2

topic moram pohvalit jako, jer mi ponovo budi zelju da idem radit kojesta


hvala za savijet za torbu. a da karton zamjenim s kozom? biti ce savitljivija? i odma i upotrebljivija svakodnevno ili? najvise se veselim pronalazenju svih tih 'otpadaka' krasnih materijala i sivanju tog skup.

a tu su me malo zarazili, i strasno bi si htjela napraviti onaj quilt ( QUILT , nije mi se dalo trazit neki posebni sad bas....), kak vec vele, ko popluncic sa kojekakvim materijalima i slikama zajedno.
moja ideja je da si uzmem slike familije i frendova...dragih razglednica i pisama od njih, uspomena i tak... kombinacija svaceg dragog, prenesem to na materijal (ko u foto studiu kaj na majce rade), i onda si slozim tak nekaj. daleko sam od doma i ogromno bi mi znacilo....a i izazov mi je.
dolazi proljece i ja sam puna ideja. problem je samo kaj cu od svega toga i zaista realizirati...
__________________
[color=dark red]Karmageddon: It's, like, when everybody is sending off all those really bad vibes, right? And then, like, the earth explodes and it's, like, a serious bummer.[/color]

Borger King: Have it our way, your way is irrelevant.
razmazoti is offline  
Odgovori s citatom