Pogledaj jedan post
Old 06.02.2012., 22:11   #94
Yup, to je istina.Uopce nemojte razmisljati o tim nekim rupicama u zakonu gdje stoji da se polica autoosiguranja moze produziti i u roku od 30 dana od isteka , ova fora sa 15 dana grejs perioda i slicno.Ak te zaustave DAN nakon onog koji pise u prometnoj, mogu ti napisati kaznu duplo vecu od cijene kompletne registracije.S tim moraju zivjeti svi koji razmisljaju se voziti nakon isteka tog dana u prometnoj.
znaci ono sto pise u prometnoj je zakon, po tome se moramo ravnati.Ako nemate želje/vremena/novca/principa placati registraciju prije tog datuma nego poslije , izbjegavajte voznju kolko mozete, gledajte da ste uvijek zavezani da je auto ispravan da svijetla rade da nisu pregorene zarulje i sl.sitnice.Teoretsi, u Zagrebu mogli bi "kupiti" mjesec dana tak da jednostavno odete mjesec dana poslije na regu al to je riskantno dosta.

Tak mene nisu zaustavili zadnjih 5 (!!!) godina , policija jel nije me zaustavila nigje nizbogcega, da bi me prosle godine u roku mjesec dana 3 puta haltali beliveitornot (dvaput sam bio kriv (pojas pa su me "lovili" na cesti jednom rutinski)..
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom