Pogledaj jedan post
Old 29.01.2016., 23:13   #98
Quote:
Richie kaže: Pogledaj post
Najnovije iskustvo s FB. Odlaze i policajci. Pejstam razloge:

Evo *******, iskopirat cu ti i ovdje odgovor, posto i sama pises dvaput istu stvar u dvije grupe.

Pitam se pitam:

http://net.hr/danas/hrvatska/vlada-o...ne-sluzbenike/

Neznam sto toliko grcevito branis tu sluzbu, osim ako ne radis na granici ili u prometnoj, pa neznas sto znaci raditi na terenu svaki dan.

Place redovne?...jesu...i sve manje i manje i manje i manje. Od kad sam dosao su ovim redom poceli korigirat i rezat: Bozicnice, satnice, 6%(kojih nikad nismo niti imali kao zdravstvo i skolstvo), naknadu za prijevoz po kilometru, ZET isplatu mjesecne karte i naposljetku koeficijent osnovice place. Kao vjezbenik sam imao 4700, sa 80% 2011, do nedavno dok nisam dao otkaz sam imao 4168 kn neto sa 100% placom.

Samo si ti radi za 600 e, tu u Dublinu peres podove za 1300 e mjesecno, o cemu mi pricamo.

Naposljetku spominjes djecu, kakvu djecu to ocekuje buducnost ovdje, i kakvi darovi, par cokolada godisnje. Daj se uozbilji vise!

Eto ti razlog odlaska, svatko s imalo mozga dize sidro i odlazi...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovo je nacija kapitulanata, smušenjaka, debila i lopova, nije ni zaslužila da opstane, dabogda šta prije izumrla da se više ne patimo sami sa sobom. I meni je više pun k ove debilne depresije, apatije, smušenosti, nama treba neko doći probit nas nogom u dupe i uzet nam državu, ovo ostalo nek se raseli i neka nasele ovdje arape, beduine, picke materine, neka dižu džamije, nek se raznose isilovci koga briga.
PCN is offline  
Odgovori s citatom