Tema: US chat
Pogledaj jedan post
Old 21.04.2017., 10:52   #4747
Znam dvije osobe koje ih zovu "letećim štakorima". Golubove tj., da ne pomiješamo termin s bivšima i ljudima koje želimo izrezati iz života. Golubovi su prekrasno blesava perad. <3 Njihovo udvaranje i općenito interakcije znaju ponekad biti urnebesni. Nemam ništa protiv nit jedne od tih ptica. Upoznah daleko odvratnije osobe.
U vrtovima oko kuće imamo pravi mali vrtić za mlade ornitologe. Vrane su mi... pa ponekad kao ljudi. Slušah vranu koja se je ljutila na ženu jer ju je ova skoro prešla kolicima. Mislim da se je na tren pretvorila u omanjeg čovjeka koji zna čak i psovati. Eh i ljudi koji miješaju sive vrane sa svrakama. Svraka je i manja, ima i manji kljun i nije tako 'neugledno' sivo-crna. U gradu poput Zagreba ćete rijetko kada naći pravu svraku.

Ne bih niš izrezao. Možda jedino neka sjećanja. Al njih nemrem nit utopit, nit namamit u nekakav živi pijesak.


Nisam niti ja uspio upratiti zbog čega je Josuha dobio ban. Al kako nije poželjno te procese komentirati: dobrodošao nazad, nadam se da si napunio baterije.
__________________
The one who said "Time cures everything" must have had Alzheimer's.
AngerMan is offline