Tema: Sirova hrana
Pogledaj jedan post
Old 21.04.2017., 23:26   #5169
Quote:
Adyson kaže: Pogledaj post
Ne znam, ne otvara mi ovaj link sa mog starog posta koji citiraš.
Moguće, iako dobro pamtim, ne mogu zapamtiti baš svaki od stotine linkova koje sam priložio godinama unazad,a i nisam jedini koji je stavljao takve linkove.
Ne isključujem mogućnost da je nešto već objavljeno; ako i jest, nije namjerno, baš kao i i da netko novi dođe na temu i objavi link koji je netko prije već objavio.
Svejedno, hvala na upozorenju. Isto tako, slobodno me upozori ako naiđeš na neki koji koji sam zaboravio objaviti, a ima veze s alternativnim liječenjem i sirovom hranom.

Quote:
Adyson kaže: Pogledaj post
Inače taj 'iscjeljitelj' Boško traži 200€ za skidanje uroka na daljinu i slične gluposti.
Chris Wark, čije si svjedočanstvo linkao prije toga naplaćuje svoje 175 USD za svoje 'konzultacije'.
Ne znam ništa o tome, niti sam negdje u člancima vidio da naplaćuju. Da jesam , ne bih stavio jer ne volim ni ja takav pristup.
No, to je sporedno, bitno je iskustvo odnosno konkretni rezultati.

Quote:
Adyson kaže: Pogledaj post
Toliko nekritično govoriš o znanstvenicima, doktorima, big pharmi i slično, a ovdje linkaš svjedočanstvo svake šuše koja želi izvući novac od bolesnih ljudi oboljelih od raka samo zato jer spominju nekakav prirodni način izliječenja. Ne razumijem zašto ih reklamiraš ovdje, imaš li kakav financijski interes za to?
Zasad si naveo samo 2 "šuše" koje navodno naplaćuju nešto (iako ja to nigdje nisam vidio), a generaliziraš da navodim iskustva svake takve šuše.
Mislim da pretjeruješ.
Ne razumijem zašto, možda imaš kakav financijski interes za to?
__________________
Odluka je pala - cijepit ću se! Ali preko telefona. Kako nas liječe, tako neka nas i cijepe!
Ibrahim is offline