Pogledaj jedan post
Old 11.08.2008., 10:17   #27
Mi smo sada 3 godine i tek nedavno smo upali u tu "gremlin" fazu...

A taman sam se nadala da smo to nekako bezbolno prošli...

Ali ništa od toga...

A možda je to neka druga faza? Ma dotuć će me više te faze...



Samo što je mala neman sada starija, pametnija, lukavija, ZLOČESTIJA...

Cijeli dani nam ponekad prolaze u svađi, natezanju, vrištanju, inaćenju... Na sve što kažem odgovor je NEEEEEĆU! Ne pušta me ni sekundu na miru, stalno nešto zahtjeva, gnjavi, kada ne dobije što hoće šizi, ne smijem je ostaviti ni sekundu bez nadzora jer sve dira, penje se po namještaju, prčka po TV-u, DVD-u, mobitelima (da ne spominjem da je malo teže nešto sakriti od nje jer sad već sama otvara ormare, dovlači stolice i penje se po njima, otključava vrata...), kad jede, hrani i crtiće, tj. namaže hranu na TV... Više nemam snage ni za razgovore, objašnjenja i sl., ionako reagira tek kad zaurlam tako da vrata izlete iz štoka... A onda odjuri do oca, složi one ogromne srneće oke, spusti glavu i najslađim tonom kaže: tata, ja sam tužna, mama me špota! A onda ga još i zagrli! I normalno, muška papčina se odmah raspekmezi, "ma pusti, to je normalna faza" i sl. A ako je sama sa mnom, onda kad skuži da je pretjerala dođe do mene, zagrli me i kaže: a ja tebe puuuuno volim... Pa ti sad ostani pametan...

Ma da se ubijem...
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom