Pogledaj jedan post
Old 15.09.2008., 08:22   #39
Meni je ovo zanimljiva tema, ALI nemojte uzimati te babske priče zdravo za gotovo jer nisu točne baš..
Dakle prva trudnoća curica - plakala sam na sve živo (ono reklame, filmove, gluposti..), trbuh mi je bio dosta visoko, jela sam normalno slatko, pila sam mineralne po 3 litre dnevno minimum
Sada druga trudnoća dečko - teškom mukom zaplačem, trbuh mi je jako nisko, slatko ne mogu smislit (pojedem zbog želje, ali vrlo brzo povratim ili požalim zbog mučnina), dobila sam lineu negru (crtu po sredini pupka s dlačicama, popizdila sam kad sam vidjela dlake), od mineralne mogu odmah povartit, ali mi zato paše šveps biter lemon

Obje trudnoće - znala sam spol od prvog dana doslovce i nisam pogriješila (iako su želje bile drugačije od filinga), mučnine oba puta grozne (ovaj put malo gore s više povraćanja, ali mislim da su ljetne vrućine napravile svoje), grozan osjet na mirise osobito parfeme fuj fuj fuj, oba puta sam bila prištava (mislim sad sam još uvijek) iako inače imam čisto lice skroz, oba puta mi se gadilo na običnu vodu grozno...

chiqita pa mi ne govorimo o linei albi, nego o linei negri, ja znam za ovu prvu i imam ju oduvijek, ali linea negra prema onome što ja znam označava dlakavu crtu po sredini trbuha i meni se pojavila u prvom tromjesječju ili nekima se ne pojave dlake ali linea alba jako potamni..
A to da neke žene zbog estrogena dobiju fleke, to znam i to koliko znam ima veze samo s tim hormonom.. hm, jedino pošto je estrogen ženski hormon, pa ako nosite curicu pretpostavlja se da ga imate više pa možda.. bla.. to je moja sad izmišljena teorija
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Odgovori s citatom