Pogledaj jedan post
Old 31.03.2011., 22:52   #67
Quote:
anđel007 kaže: Pogledaj post
Bili jučer u Beogradu na pregledu kod dr Đinovića jako smo zadovoljni i srećom da smo otišli tamo jer nas je spasio od muka koje je imao moj sin nakon operacije koja je napravljena tu u Hrvatskoj.Moj savijet je roditeljima odite odmah u Beograd kod nas se još nije nitko usko specializirao za Hipospadiju.
Bok. Evo i ja imam sina - dijagnoza skrotalna hipospadija. Mali ima sada 9 mjeseci i izluđuje me to što moram čekat treću godinu njegovog života da se to riješi. Nikako da se pomirim s tim i svaki mi je dan sve teže i teže, znaš i sama kako je...
Koliko sam skužila i tvoj je sin prvi put operiran u Rijeci i nije baš najbolje prošlo pa si razmišljam o tom Beogradu. Strah me i da neću moć financijski izgurat, ali dobro, poprodavat ćemo sve šta imamo ako treba za njega. U kojoj dobi ti je dijete prvi put operirano i koliko ima sad? Koliko je operacija imao i kako se sad on osjeća? Kako mokrenje i kako to izgleda? Jel i njemu mišić bio "sljepljen" za testise? Eto, milioni pitanja, izgubljena sam skroz... Možda sam bezobrazna šta to pitam, ali molim pomoć...

Hvala unaprijed...
rinatasa is offline  
Odgovori s citatom