Pogledaj jedan post
Old 11.09.2003., 12:43   #92
Iskustava ima toliko, da, bi srusio ovaj server kad bi se toliko napisao.... a prsti bi mi natekli....

Najupecatljiviji....mislim da je i bio prvi... Hodam ulicom i pod cestom je voda ono vidi se kroz beton voda...i ne znam zasto i kako....ali shvatim da je to san...i sta sad...gledam drvece, i razmisljam, cisto bezveze, kako bi izgledalo da je svo drvece bijelo i listovi i sve....i bum...svo drvece je bijelo....znam da sam u snu osjetio da sam previse uzbudjen...odjedanput su mi misli pocele letjeti brzinom svjetlosti i zamaloh se probudih.... ali smirim se i nastavim.....pomislim da letim ali u biti ne mogu se odvojiti od tla, niti hodati...zatim se smirim i odjedanput pocnem letjeti.....vjerujte mi ako ikad dozivite u lucidnom stanju osjecaj da letite....necete to nikada do kraja zivota zaboraviti....osjecaj van pameti.....

to mi je ono najupecatljivije iskustvo.....

bilo je kasnije kada sam malo vjezbao i svakakvih iskustava..dosta osobnih i nekih kaznjih nasim zakonima....if you catch my point.....

uglavnom mozes raditi sto zelis.....bilo sta....zelis li vidjeti kako je to biti kamen...mozes......

ali ukoliko iko bude eksperimentirao s ovim....probajte u snu naci ogledalo...i proci kroz njega.... to je ultimate high in lucidnom sanjanju....
LeeD is offline  
Odgovori s citatom