Pogledaj jedan post
Old 04.01.2005., 20:42   #52
Quote:
verica kaže:
ja se u nikoga ne zaklinjem. Doktor Sears je pedijatar sa velikim iskustvom, otac osmero djece, a uz to je zagovaratelj takozvanog attachment parentinga koje između ostalog uključuje i co-sleeping a isključuje discipliniranje malih beba odvajanjem u drugu sobu od roditelja - a to su gledišta koja se podudaraju sa mojima, pa normalno da se pozivam na njega kao na autoritet. Uopće ne mislim da je spavanje sa djetetom u zajedničkom krevetu obaveza, niti da zajedničko spavanje sa djetetom čini roditelje boljim roditeljima, a najmanje mislim da zajedno sa djetetom trebaju spavati roditelji koji se pri tome osjećaju nesigurno. Ali isto tako ne mislim da je spavanje u zajedničkom krevetu opasno, niti da zajedničkim spavanjem dijete postaje razmaženo (što god to značilo).
super

zanima me zashto mislish da je stavljanje djece da spavaju u svom kreveticu u svojoj sobi dicipliniranje?

meni je to recimo normalno - do nekih 6 mjeseci da spavaju u mojoj sobi (u svom kreveticu) a onda u svojo sobi u svom kreveticu

meni to ne izgleda kao neko kaznjavanje ili dicipliniranje
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Odgovori s citatom