Pogledaj jedan post
Old 25.01.2017., 01:39   #50
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Mnogo radim jer imam potrebu stvarati, a vjerujem da su mi i godine za to. Možda za 10, 20 godina budem potpuno drugačije razmišljao o životu ali to je opet u svoje vrijeme. Inače tema je ovdje da otac ide van trbuhom za kruhom, dakle neće vidjeti djecu.. tako da svo to prekrasno sivilu za ovu temu ne vrijedi, osim onog ili si išao van ili si ostao ovdje uz djecu...
Da, shvatila sam za tu potrebu. Nije niti rijetka. Možda ja samo griješim dušu, je mi se posrećilo da ne moram stvarati ništa materijalno, a možda je to ipak u čovjeku. Ovakav ili onakav izbor.
Njegov odlazak u inozemstvo može biti, i treba, privremen, može često dolaziti, svaka 2 mjeseca recimo, mogu cure za praznike tamo. I dalje nije sve c/b, ne ide u Kinu.
Na koncu, mislim da opet dramiš previše. Ako je to najbolji i jedini realan izbor, mora povući taj potez, pa pokušati ostalo posložiti uokolo. Naprosto to tako rade veliki dečki i cure. Ne drame oko onoga što se mora, nego izvuku najbolje moguće. I uglavnom, skoro uvijek, to je posve dovoljno svima uključenim.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom