Pogledaj jedan post
Old 21.07.2017., 11:22   #33
Quote:
Stegovnica kaže: Pogledaj post
Osobno mislim da ce se on ipak donekle promijeniti kad osnuje svoju obitelj, kad dodju djeca i nove obaveze. Shvatit ce sto mu je prioritet i da ne moze vise kao do sada. Sada mu je sestra i njeno dijete zapravo jedina obitelj i za njih jedino i brine, ali kasnije to vise nece biti tako. Kad bude vidio da njegovom djetetu moze nedostajati onda ce se pitati koliko novaca davati sestri. Mislim, nece on njoj prestati pomagati ali nece to vise biti isto. To je priroda i instinkt kad ti je dijete najvaznije na svijetu i prvo gledas njemu dati sve sto mozes.

Postoji mogucnost da se ja varam, ali mozda i ne.
Naravno da se izabere vlastito dijete kada moraš birati, ali to vjerojatno neće nikada biti, a u svim ostalim situacijama ljudi su skloniji i/i, nego ili/ili opciji.
Ne mislim ja niti da je njegovo ponašanje prestrašno ili neprihvatljivo, nego samo da uvijek jedan dio para ima nešto što nas osobno posebno iritira, što bismo voljeli da ne postoji, ali što moramo prihvatiti manje-više kakvo jest. Ili ne prihvatiti. Jer se inače u trećim opcijama jako razočaramo i kao "iznenadimo", mada to uopće nije bila tajna, niti je za 2-3-5 godina neko iznenađenje.
Meni su baš ovih tjedana dobro poznanici na rubu razvoda isključivo stoga što on nesnosno hrče i uvijek jest. Ona tvrdi da je neizdržljivo, da je kronično umorna i neispavana, živčana i ni zašto, on neće na operaciju nosa, a potpuno mu je neprihvatljivo i da bude u braku u kojemu svatko spava u svojoj sobi. Bar mi se čini da su oboje čvrsto na svojim pozicijama i da to neće dobro završiti, pa mi je glupo da to treba razvlačiti 6-7 godina i uvlačiti dvoje djece u priču, kao da sve nije bilo poprilično jasno i u vrijeme kada bi štete bile neusporedive manje za sve.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom