Pogledaj jedan post
Old 21.02.2009., 10:29   #76
Cure da li ste imale neki iscjedak i kakav je bio?

Naime ja vec dugo ( godinu) imam taj iscjedak bijelo- zuckast nema mirisa , koji se povecao kada sam pila pilule, i pri odnosu me je uzasno boljelo. Otisla sam ginicu naravno, uradio mi je bris i bila je nadjena samo kandida, dobila sam terapiju i one tabletice lactogyn. Stanje je bilo ok jedno vrijeme, nije me vise boljelo, ronica nije vise bila suha ( sto pripisujem i prestanku uzimanja pilula), ali je iscjedak ostao. Prije par dana sam otisla ginicu s namjerom da mi urade papu, ali to nije bilo moguce zbog iscjedka i upale. DObila sam upravo ovu terapiju za GV, znaci vaginalete za nespecificni vaginitis koje sadrze metronidazol, lijekove metrozol za sebe i partera. Gin. mi nije uzela bris, kaze uradit ce to ako se stanje ni poslije teraprije ne promjeni.
E sad me zanima da li iz ovog svega proizilazi da imam GV, i uopste kako sam je mogla dobiti jer imam odnose s istom osobom vec 8 godina i nikad nismo imali nikakvih problema, osim te kandide koju sam ja dobila nakon terapije jakim antibioticima ( prije par godina).
SSDM is offline  
Odgovori s citatom