Pogledaj jedan post
Old 05.09.2009., 19:46   #1
Čitači e-knjiga (E-book readeri)

Naime,

u svjetlu ovih amerskih "pregovora" na razmeđi Googla, Amazona i Author's Guilda oko isključivo elektronskih knjiga, gledam po Amazonu ovaj njihov Kindle. Je li itko isprobao to? Bilo koji e-book reader, onaj Sonyjev možda?

Prvo, meni je sve to malkice preskupo za bez bar dvije rate, a vidim da se cijene kreću od cca 500 do 250 dolara. Stoga mi on-line kupnja baš i ne paše.
Drugo, ne bih da je nužno vezan za neki e-book site niti da je s njega nešto drito naručivo, to mi je potpuno irelevantno. S druge strane, ako mogu čitati svakakve on-line tekstove s njega, a da me ne boli glava, onda ok.
Zadnje, nama to treba ponajviše zbog goleme akcelerirajuće mase pdf-ova po našim vanjskim i unutarnjim hardovima.

Zoran K je na onom topiku o elektronskim knjigama pričao o e-book readeru al general, pa me zanima nekakav stvarni osvrt na proizvod.

Najvažnije: nema ih u Hrvatskoj, koliko sam shvatila. Jesam li dobro shvatila, i ako da, zašto ih još nema? Gdje ima kupiti u okolici i pošto? Ima li nekakva jeftinija varijanta za koju ne znam?
__________________
it's my Party, and I'll cry if I want to
gdja Castro is offline