Pogledaj jedan post
Old 14.06.2008., 19:13   #25
čudim se,
ništa nije naravno, a niti je fer da izvrćeš moje riječi, a kamo li da si dozvoliš zaključivati o meni na osnovu svojih objašnjenja mojih riječi!
dakle, SVEGA SAM SE STROGO PRIDRŽAVALA i zbog toga i uništila svoj imunitet - je li sad razumiješ?
a prestala sam jer sam uvidjela di me to vodi i da polako uništavam svoje zdravlje, a i na uputu doktora endokrinolloga koji se zgrozio njegovom dijetom i tvrdi da ju nijedan nutricionist nikada takvu stvorio ne bi
i za razliku od tebe PROBALA SAM SAMA NA SEBI tu torturu ne kratko vrijeme i jaaako žalim danas zbog toga i pokušavam druge uputiti da im se isto ne dogodi jer poosljedice su strašne
niti sam jedina, niti prva koja tako o njemu misli - ali brate, ti si prva koja brani što probala nije a to smisla stvarno nema i nemam se s tobom namjeru dalje raspravljati jer mislim da bi ti na ovu temu trebala spomenuti pozitivne primjere svojih frendica i to je to - što ti imaš na ovu temu za reć više?
davati si za pravo pljuvati po nekom drugom, a sama pojma nemaš o čemu mi tu pričamo - bilo bi smiješno, e da nije tragično

i za kraj, neka ti frendice naprave pregled krvi i držim im fige da se nisu do kraja uništile
ja sam evo na -30kg što kod Cara nikad nisam uspjela, zdrava sam, krv sasvim OK, ja se super osjećam - a Car s tim veze nema, hvala dragome Bogu
hipohondrijka is offline  
Odgovori s citatom