Pogledaj jedan post
Old 09.12.2004., 23:59   #46
Quote:
gogo kaže:
čitam topic i ne vjerujem. Pa kakvi se to ljudi voze po tramvajima? I kaj vam smeta kontrolor koji radi svoj posao?

KUPITE JEBENU KARTU I NE SERITE!

1. Chipa, nisi imala VREMENA kupiti kartu? A istraživati kak da se izvučeš od kazne, za to imaš?
e sad ja mogu tebi reći: ne seri.

kao, ne znaš čitati ili kaj?

dok nije bila gužva nije imala love; kad je bila gužva, nije imala vremena 4-5 sati stajati u redu. a za pisanje posta na forumu treba manje vremena, zar ne? i to još nakon što je kupila pokaz...

asshole.

Quote:
2. El tomo, a kaj se ti inatiš? Sad mi još samo reci da i hranu ne kupuješ jer znaš bar bahatih prodavačica? Ne plaćaš ni struju jer znaš bahatog frajra iz HEP-a, ti jednostavno živiš od zraka?
pa ja, recimo, ne kupujem u dućanu u kojem su prodavači bahati.

Quote:
3. cp.tar - prema meni su uvijek svi bili ljubazni, uredno pokažem kartu i to je to. A ak je frajer nabrijan....
ja sam sreo jednog do dvojicu ljubaznih kontrolora.
niti jednu kontrolorku.
95% ih je odvratna gamad.

ali to je ok. ja ih plaćam, dakle neljubaznom kontroloru ću ubuduće samo reći da nek se izvoli pristojno ponašati, te da ću prvo zapisati njegovo ime, prezime i broj značke, a tek mu onda pokazati pokaz. i potrudit ću se otići do zeta i žaliti se na ponašanje.

Quote:
5. yeya, vidiš da ima i normalnih ljudi u ZET-u
kao što rekoh prije, za biti kontrolorom nije ti potrebno ništa osim značke i đon-obraza.
Quote:
6. Billi, ja uvijek zamolim putnike da mi cvikaju kartu ako ne mogu doći do automata i nikad nikome nije problem. Upravo zbog tebe i takvih imamo proračun od 90 miljradi kuna i još nije dovoljno, a ti samo nabijaj sudske troškove (koje svi plaćamo) i imaj svoju "satisfakciju". Baš super.
opet sereš.

ako je jedan automat u kolima, a žena je na suprotnoj strani u sardinskoj gužvi, nema teorije da joj karta dođe do automata, a nekmoli natrag.

ja sam protiv onih koji ne plaćaju karte, ali zetovci se imaju upristojiti.
Quote:
Eto, ne radim u ZET-u nekad i zaboravim kupit kartu, ali ako me ulove ne pravim se glup (pametan), ne ignoriram frajera, ne glumim frajera nego platim kaznu.
nego se praviš pametan ovdje.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom