Pogledaj jedan post
Old 09.07.2011., 15:06   #76
Quote:
Black Milk kaže: Pogledaj post
joj boze, sad sam se sjetila jednu ludjakinje s kojom sam zavrsila prije puuno godina.

rekla je da ima 27 godina, a imala je barem 45.
vozila je alfa romeo i kurcila se s tim i kako ona ima prkrasnu kucu i puno novaca. vozile smo se tako do nje, ona je vozila 50 milja u zoni gdje se vozi 30 i ponasala se ko neki silovni muskarac, jedna ruka na volanu, a drugom me pipka.

kad sam dosla kod nje, kuca je bila odvratna, jeftina i neukusno namjestena. plasticno cvijece u plasticnim vazama, cipkane zavjese, vani snijeg a u kuci zima, mislim da nije ni grijanje radilo. krevet je bio na foru '4 poster' a jaeftino i ocajno da ne moze gore biti. cim smo usli u kucu, ona je skocila na mene i pocela me vuci za kosu do kreveta. dok smo se ljubille, tako me je ugrizla za usnu, da mi je prokrvarilo, a ona je nastavljala i jos se vise uzivila kad je vidila krv!? to je sve bilo u predsoblju, na odvratom tepisonu, punom macjih dlaka, kad se skinula, bila je ocajna, mekano tijelo, celulit, dlakava, i uzasno vlazna, bljak.
ja sam samo gledala kako bih pobjegla, a ona je zivila u pripizdini, jako daleko, bila je nedelja jutro, i nije bilo javnog prijevoza. onda me je pocela samarat i jas vise vuc za kosu i mislim da je tada svrsila. ja sam doslovno pobjegla niz stepenice i van iz stana, ona me je uhvatila za nogu kroz gelender, dok sam bjezala niz stubiste i prema izlazu, na kraju sam posrnula i pala, bilo je kose svuda i krvi!?
a joj koja je to bolesnica bila!


Bojim se da nas z @#$^%& na ovom topicu. Nemoguce da jedna trezvena osoba zavrsava u krevetu sa ljudima koji joj se toliko gade. Onaj tip i sad ova baba wtf
Vendetta13 is offline  
Odgovori s citatom