Pogledaj jedan post
Old 11.10.2011., 17:48   #52
Quote:
khari kaže: Pogledaj post
Inače, ljudsko društvo generalno gledano, nije normalno-vrlo je plitko, jer robuju uvijek iznova nekim pravilima, normama koje uvjetuju sitne duše koje samo površinski gledaju na stvari oko sebe i život uopće. Kada sam studirao onda sam zaključio da se niti ne vrijedi silom uklapati u neki šminkersko-zamaskiran krug ljudi samo kako ne bih bio sam , jer to biva puno gore i stalno se moraš skrivati iza maske i glumiti, a to ne donosi nikakvu sreću. Sada , kad sam se oženio za jednu osobu koja me voli i prihvaća baš onakvog kakav jesam a i ja nju, sreći nema kraja i za to se isplatilo pretrpit sva ona ismijavanja degena i bića bez srca i duše, sitnih karijerista i materijalnih uvlačiguza.

Ma , žalim ih, doista. Budite svoji, makar to zahtjevalo ogromne žrtve. Svaka istina-iskrenost pronađe svoj put!!

Ukrao si mi sve riječi
Upravo tako se treba razmišljati. Svijet je na žalost ispunjen pizdama svih vrsta i podvrsta, a najsnažniji su oni koji ostanu svoji. Nema ništa gore nego biti okružen poluživotima koji su izdresirani poput majmuna da se ponašaju u životu ovako i onako što automatski uključuje površne poglede na svijet i izvitoperene vrijednosti, a suština ostaje nezamijećena.
I drago mi je da si našao žensku koja te voli takvog kakav jesi.
__________________
a man's got to do what a man's got to do
ja_a is offline  
Odgovori s citatom