Pogledaj jedan post
Old 02.10.2012., 19:24   #79
Da, ja tvrdim da su to praiskonski divljaci i da Burma to treba ukloniti iz drzave milom ili silom. A jedino rjesenje je silom, jer ih niti Banglades niti Tajland niti itko drugi ne zeli. Samo vi tu na forumu podrzavajte Rohinge, bez da gledate o kome se radi.

A kako sam samo znao da ti militantni Rohinge imaju svoje prste u ovom paljenju budistickih hramova. Evo, bas sam preletio clanak na Advanceu gdje se to spominje.


Ono sto ste vi ovdje u threadu napravili je izjednacavanje nasilnika i zrtve. Kao da slusam suce haaskog suda. Rohinge su nasilnici i militanti, divljaci. A burmanske vlasti pokusavaju uvesti civilizaciju i odrzati red. Ali ne, ovdje u threadu ispada da su Sanader i Rohinge jadne zrtve opakog sustava vlasti.

Zlo mi je vise od toga. Uvijek kad se pojavi netko tko hoce divljastvu stati na kraj, pojavi se demokratska masa koja od divljaka radi zrtvu i stiti ga. Zato ovo i je drzava kriminalaca i divljaka, jer mase takve stite, i daju im azil. Stovise, postavljaju ih kao lidere. Ovoj drzavi treba podhitno diktator i zabrana govora i misljenja, jer od ove demokracije samo sablazni proizlaze.
Taifeng is offline  
Odgovori s citatom