Tema: Ovisnosti
Pogledaj jedan post
Old 25.05.2013., 21:11   #28
Wink

Quote:
stelanova kaže: Pogledaj post
Pa mozda je sad pravo vrijeme, Saturn ce uskoro za koji mjesec
uci u tvoju 12 pa ti mozda da malo vise discipline.
Steta sto onda nisi izdrzala onda je on isao preko pluta i u opoziciji sa Jupiterom koji je gazda 1 kuce.

Ja sam prestala pusiti kad mi je Saturn bio u opoziciji sa Jupiterom i u kvadratu sa mojom Venerom koja je i ujedno vlasnica prve kuce,i sa njom u 12 kuci blizu ascedenta.
nekako sam bila u to vrijeme sama na sebe ljuta jer sam previse pusila cim sam sjela.
Jedno vece sam se uhvatila kako palim jednu za drugom i onda sam ih gurnula na stranu sa namjerom jednu vuru izdrzati bez cigarete, a kad je to vrijeme proslo onda sam si rekla kod mozes jednu vuru bez nje probaj jos jednu.
I tako sam to vece otisla u krevet bez da sam jos koju zapalila, zadnja je bila u 19.10 h.
A drugo jutro sam rekla kad mozes cjelo vece probaj i sada bez nje, iako nije bilo lako piti kavu bez cigarete.
I tako sam ja i dalje bez pusenja ali stalno na dohvatu i u taski kad sam isla van. Tako sam si ja dokazala da ja imam vlast nad njima a ne one nad menom.
I tako sam rest cigareta tek nakon 3 mjeseca nekom dala jer mi vise nisu trebale, i moram priznati da je bilo puno lakse nek sam mislila. Sad ce biti 10 god. odkad sam prestala pusiti.
Uf... saturn u 12 kući..... izvadit će mi sve kosti iz ormara..... al mislim da mi sad stvarno to treba. Da se konačno odlučim di sam kaj sam..... Nadam se da će me stvarno disciplinirati i dati mi odlučnost u mojoj odluci da se riješim tog poroka.. Hvala još jednom....
life35 is offline  
Odgovori s citatom