Pogledaj jedan post
Old 02.12.2013., 13:30   #254
Quote:
they call me Bo kaže: Pogledaj post
@lolita 1415:
ja sam čitala vodič kroz trudnoću od matijevića, posudila u knjižnici.
meni je to zgodna knjiga, dosta sažeta, ono osnovno o svim područjima od povećanja šanse za trudnoćom,
do praktičnih savjeta šta ti treba za bebu. po meni dobra knjiga, pogotovo što je pisao doktor sa sv. duha (ako me sjećanje dobro služi) pa ti daje neke praktične savjete koje stvarno imaju veze s našim svijetom,
za razliku od nekih stranih knjiga koje pišu o američkom sustavu zdravstva (npr sears-ove knjige, što ne znači da nisu dobre).

čitala sam i duhovni pristup rađanju, preporučila mi frendica da je njoj super pomogla pa reko da vidim o čemu je riječ.
moram naglasiti da je knjiga naravno pisana s aspekta vjernika, i to poprilično kako da se izrazim, aktivnog vjernika...ono bog, sotona, citati iz biblije, psalmi....ja nisam aktivni vjernik niti nabrijana na te spike, ali sam filtrirala knjigu i zadržala u glavi ono što mi se učinilo korisnim. knjiga objašnjava porod kroz faze, mehanizam boli i pokušava olakšati porod nekim pozitivnim razmišljanjem...nije to sad otkrivanje tople vode, ali kao što rekoh, puno ovisi o tvojoj duhovnosti kako će ti knjiga sjesti... probaj ju isto posuditi negdje u knjižnici pa vidi jel vrijedi kupovine, mislim da košta oko 45 kn...
Hvala ti! Probala sam pronaći taj duhovni pristup rađanju na Interliberu, ali izdavač nije imao na štandu, a po knjižnicama je nema nažalost.
lola1415 is offline  
Odgovori s citatom