Pogledaj jedan post
Old 13.09.2017., 21:14   #1902
Quote:
2tomato kaže: Pogledaj post
Obavila amnio kod dr.Kosa u Ginekos.
Apsolutno sam se odusevila sa ordinacijom, sestrom, curom na salteru, doktorom, ma svime!
Dr. je strucan i govori sto radi i bas mi je drago da sam isla tamo a ne u neku bolnicu.
Postupak je kako su ga cure vec opisale ovdje:
- piskiti u casicu
- tlak, vaganje i ispunjavanje formlara sa sestrom (zasto amnio, koja trudnoca, jel bilo pobacaja itd)
- razgovor sa doktorom (o trudnoci, o razlogu za amnio, ima li kakvih gin problema sada ili u proslosti, pogledao je rez. kombiniranog, briseve (imala ih vise jer se nikako rijesti ureoplazme), krvnu grupu, Rh)
- vag.pregled pa ultrazvuk (na uzv je pozvao mog muza da udje i vidi bebicu )
- nakon toga sami postupak u kojem je najdulje trajala dezinfekcija trbuha (od pupka do dlaka)
- igla je fkt dugacka i pogledala sam je tek nakon sto su zavrsili sa vadjenjem plodne vode
- sestra pokaze plodnu vodu, prokomentira (rekla je da je uredne boje)
- nakon postupka, dr. dao uputu da se obavi fetalni ehokardiogram i kod koga da se narucim.
- taj dan mirovanje
- drugi dan kontrola uvz-om da se vidi da je sve ok.

Sad mi preostaje samo cekati rezultate.

Samo da javim. Danas mi herc stao. Stigla koverta sa odjela za citogenetiku, a proslo svega tjedan i pol od amnio. Sva sreca nisu lose vijesti nego samo upitnik koji treba ispuniti i poslati nazad njima. Vec sam mislila da su lose vijesti prema onome sto sam procitala tu (da jave brzo/u kracem roku od 3tj ako nesto nije u redu). Eto, pa da znate, ako skoro budete radili racz privatno.
2tomato is offline  
Odgovori s citatom