Pogledaj jedan post
Old 25.01.2011., 00:24   #2
Evo ja sam jedan veliki pocetnik,sviram oko 4mj,ako se to moze nazvati sviranjem.Prije sam isao u glazbenu skolu za harmoniku pa sam odustao,i to mi je najveca ogreska u zivotu koju sam napravio.

Sad idem na privatne satove kod jednog profesora.Koji zbilja,s dusom me poducava zbilja ga pohvaljujem ovim putem (Ž.P.)

Iskreno da ti kazem po sluhu je dosta tesko i uzasno puno se razlikuje od onog pravog sviranja(notama).Recimo tata me je naucio pjesmu "ja se konja bojim",on ju je naucio po sluhu pa je tako i mene naucio,ali kad mi je tu istu pjesmu odsvirao profesor totalno se razlikuje i 10 puta bolje zvuci.

Preporucujem da si nađeš nekog privatno tko bi te poducavao,jer vjeruj mi nikad nije kasno,ja sam prije 8 godina odustao od glazbene i sad prije 4-5mj ponovo se primio harmonike.....


Ehh da imas "Lakijeva internet skola" to ti je u pdf formatu ima 75 stranica,ima toga dosta ali zbilja vrijedi to procitat zbilja ima puno toga.Znaci procitas jednu lekciju pa je primjenis na harmonici,kontas

evo ti link

http://home.online.no/~smitic/Bilder...a%20muzike.pdf


LP
Doctor_X is offline  
Odgovori s citatom