Pogledaj jedan post
Old 26.05.2006., 22:58   #70
Quote:
geza kaže:
A sada malo komentara tvojih odgovora:
* interferencija, ako se ne varam, može dovesti do cijepanja atoma
Ne interferencija se događa samo kod valova i postoji konstruktivna i destruktivna interferencija.
Ponaša li se elektron kao čestica ili kao val? Ne zaboravi da elektronski omotač daje svojstva metalima.
* svaka čestica može anihilirati samo sa svojom antičesticom, dakle može, uz zadovoljenje navedenog uvjeta
To sam i ja napisao, ali mogu anhilirati i istoimene čestice kodf nuklerane eksplozije, t.j. dio čestica ( mase ) pretvara se u energiji.
To nije anihilacija
* anihilirati ne može od nuklearnog rata, jer nuklearno oružje nije od antimaterije.... da sad ne razglabam, ovisno o tome jesu li u pitanju nuklearne ili termonuklearne eksplozije

Nakon 2 tjedna mogu ti citirati što kažu " nuklerani stručnjaci " iz Los Alamaosa. Na pokusima na Bikiniju već je bilo došlo do nekontrolirane fuzije vodika morske vode. Oslobođena je veća energija od proračunate. Zemlja može anhilirati cijela ili djelomice u slučaju globalnog nuklearnog rata. Ti vjerojatno ni ne slutiš koliko je atomsklih i nuklearnih bombi na Zemlji i koja im je razorna moć? .
Materija ne može anihilirati s materijom, daj shvati to. U slučaju globalnog nuklearnog uništenja, Zemlja bi se pretvorila u kašu atoma i subatomskih čestica, ALI NE BI PRI TOME BILO ANIHILACIJE! ANIHILACIJA SE DOGAĐA SAMO U KONTAKTU MATERIJE I ANTIMATERIJE!
* komunikacija jednojajčanih je još uvijek nepoznati fenomen, a nisam znao da postoje klonovi koji mogu komunicirati (ne mislim na Dolly i njen soj, već na inteligentne organizme)

Taj " nepoznati fenomen ide u kontekst onoga što sam prije pisao. Ako jednojajčani blizanci međusobno komuniciraju onda je logično da i klonirana bića mogu međusobno komunicirati, jer tu nema neke bitne razlike između jednojajčanih blizanaca i blizanaca klona.
Prosvijetli nas sve i objasni nam kako to oni komuniciraju
* iskreno, ne poznajem niti jednog čovjeka koji vlada telepatijom
To što ne poznaješ ne znači da ih nema?
Navedi mi jednoga
* hipnoza nije moje područje, dakle, ne znam, a medij komunicira s budalama koje ga plaćaju
Ne vodi se razgovor o komunikaciji budala već o komunikaciji hpnotizera liječnika i pacijenta ( medija )?
Ok, ovdje sam promašio
* za životinje si naveo u jednom od prethodnih postova, biljke slično tome, a ja komuniciram s biljkama tek nakon 7. pive
Dok drugi komuniciraju s biljkama s mislima odmah ti tek nakon 7 piva? Zanimljivo?
Ti drugi su vjerojatno na teškim drogama
* moja žena i moj sin komuniciraju razgovorom, mobitelom....
Izvrsno, daleko će stići u međusvemirskom komuniciranju?
Dalje nego tvoji telepati
* kemijskim putem
Što
ono za stanice organizma. Iako mi nije jasno kako to stanice mogu biti gladne
* ne znam, pojasni mi
Što da pojasnim?
matrična i hologramska komunikacija. Bit će da ne znaš ni ti
* mislim da sam na taj zvuk naletio kod Dänikena, al ne mogu se sjetiti...
Ja sam naletio kod Marie Calas kada je razbijala čaše ( ne pivske ) s visokim C!
Ok, pozdravi Mariju
* jedini Jahve to zna
Što to Jahve zna ?
Ono o Jerihonu
* kako god čitaš knjigu, razlika u sadržaju ne postoji, već samo u interpretaciji....
Uopće nije bilo to pitanje?
a onda ga postavi suvislije
.
Galileo is offline  
Odgovori s citatom