Pogledaj jedan post
Old 25.07.2011., 18:09   #6
Quote:
Oko Moje kaže: Pogledaj post
Vezano uz smrt Amy Winehouse, prijateljica reče da joj se Saturn vratio


Nemam blage o astrologiji, ako sam profulala, uputite me gdje da idem, a pitanje je: što je to povratak Saturna?!
Saturnov povratak je vrijeme kada Saturn prvi put obiđe sve znakove i dotakne Saturna u natalnoj poziciji. To se događa približno oko 29 godine života. To je važno vrijeme u životu koje korelira s određenom vrstom zrelosti i potrebom da se preuzme odgovornost za vlastiti život na jednoj materijalnijoj razini budući da je Saturn - karmički učitelj obišao potpuni krug čime je ostvario cjelovito iskustvo.

Dakle, što se Amy tiče njen Saturn još nije dosegnuo Saturnov povratak. Natalno je njen Saturn u znaku škorpiona na samom početku znaka. No ovo što reče tvoja prijateljica vjerojatno je proisteklo iz medija jer se u medijima nakon njene smrti jako naglašavao tkz. klub 27. Tj. ta "sudbonosnost" 27-me godine života kod glazbenika pa se tako navode primjeri Morrisona, Cobaina, Janis Joplin, Hendrixa, Brian Jonesa...



No, ta 27-ma godina astrološki kolerira s lunarnim progresivnim povratkom tj. vremenskim periodom kada progresivni Mjesec napravi puni krug što se događa neposredno prije Saturnova povratka. U nekom simboličkom smislu to je vrijeme kada na jednom privatnoj, osobnoj i emocionalnoj razini sazrijevamo. Kada moramo otpustiti "djetinje nesigurnosti" i na tom nekom svom unutrašnjem i subjektivnom nivou prihvatiti sebe i svoje unutrašnje potrebe onakvima kakve jesu ne bi li se osjećali ugodno sami s sobom...to je vrijeme samoprihvaćanja.


Amy Winehouse - natalna karta
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom