Pogledaj jedan post
Old 29.05.2012., 13:54   #18
Hej RD i ostale suborke ... Evo vratila se ja danas kući nakon problema s hematomom ... Pa da ispricam svoju priču ...
Na 6+1 su se vidjeli otkucaji srca kod dvije bebice a već na 6+3 sam prokrvarila, i to bas obilno i skroz svjetla, svjeza krv. Otišla sam na hitnu i tamo su ustanovili da su bebice u redu ali da imam hematom 32*18 mm. Uz standardnu terapiju utrogestana 3*2 ubacili su mi još i duphastone 3*1, normabel 3*1 i aspirin 1 dnevno.
Već sljedeći dan je krvarenje u potpunosti prestalo, i evo cijeli tjedan nema krvi s tim da sam još uvijek na istoj terapiji. Jučer na ultrazvuku hematom se smanjio na 26*8 i danas su me pustili doma uz umjereno mirovanje, bez naprezanja, dugog stajanja i sl i da dodjem na kontrolu za tjedan dana.
Hematom je smješten skroz na ušću maternice i kaže dr da ako i procuri naglo ne bi trebao utjecati i povući bebice ali da se ipak pricuvam. Takodjer, smedji iscjedak je skroz normalan jer znaci da se hematom cijedi, ali ako i nema nikakvog iscjetka to je opet u redu jer se može apsorbirati u maternici.
Znaci, nakon pocetne panike sad sam skroz smirena i uvjerena da će sve biti u redu s bebicama koje su jučer bile 13 i 14 mm
__________________
Živite svoj život, ne dozvolite da život živi vas!
Tinchi28 is offline  
Odgovori s citatom