Pogledaj jedan post
Old 17.06.2012., 11:24   #6775
Quote:
crna.pantera kaže: Pogledaj post
hej, pa jesi bila na pregledu? šta doktor kaže? i gdje si bila na operaciji tj u kojoj bolnici? po čitanju ovdje vidim da ljudima to splasne. bila je jedna cura sad je nedavno baš pisala da joj je tek nakon 5 mjeseci sve sjelo na mjesto , i da su joj se kvrgice te povukle. brijem da je nakon mjesec dana rano za suditi tako da se smiriš i naravno budeš strpljiva iako te razumijem, i ja bi da kao na filmovima kad mi skinu kalup nos bude savršen i prekrasan a ne natečen i veči nego prije
javi kaj ti je doktor rekao, mislim da on ipak zna više od nas, i sretno!

hej,nisam bila na pregledu,samo ono kad sam kalup skinula mi je rekao da je to jos oteceno i ako mi savovi ne padnu kroz mj. dana da ih dodem vaditi,i vise nista nisam pitala jer sam znala otprilike kakav je tok oporavka... ali su me te cvrgice malo zabrinule jer ja nisam ni imala neku cvrgu pa mi je bilo cudno kakvu oni to cvrgu meni zele maknuti,a to ti je bila mala cvrgica koju si mogao skuziti na dodir,nos je bio ravan iz profila,a sad mi se kuzi lagana udubina ispod ove novonastale cvrgice.. jedva cekam da to vise dode na svoje,vec sam se 1000 puta lagano zveknula po nosu,cim vidim ljude da se razmahuju rukama zaobilazim ih u sirokom luku
315p is offline