Pogledaj jedan post
Old 06.05.2016., 13:27   #83
A kako ti pomažeš u toj zajednici ?
Kažeš da koristite tvoju x-icu .. Ima nepokretnu majku ( ako sam dobro shvatila) , oca na kojeg ne može računati ni da se svijet ruši ..i tebe koja si se uselila u njihov život - a ne oni u tvoj.

Soba košta , da li je plaćaš i kod njih ? Mislim , realno od 800kn na više. Plus režije.
Pitam te ovo je naime toliko bi te koštao tvoj život bez njega ,a novac bi išao nepoznatim osobama.

Ne napadam te, samo nisi ništa o tome napisala , pa pitam. Kažeš da radiš i da vas hraniš povremeno svojom iksicom

Oprosti,no ako je tako - onda ni nisi ok u toj vezi- ili pomozi kako treba što bi bilo okej ako ga voliš; ili ga pusti da ode na taj brod a ti Odi u neku novu sobu koja neće biti besplatna i nećeš Morat gledat njegovu bolesnu mamu i besposlenog oca.

Na muci se poznaju junaci, po meni se baš nisi nešto iskazala - ali evo , to sam samo ja no ne bih htjela da moj sin odabere takvu osobu za curu. Onu koja bi bez problema mene gledala kako nepokretno ležim i komentirala kako je njoj teško dok besplatno živi u blokiranom stanu. I jede na svoju iksicu. U redu , povremeno počasti i mene. Hvala

Ne mislim da trebaš rješavat njihove dugogodišnje probleme, nisi zato tu. Ali doprinositi svojim radom u režijama , skuhati obrok umjesto majke i slično su elementarne stvari u zajedničkom životu - na koji si se sama odlučila. Život košta.
lara79 is offline  
Odgovori s citatom