Pogledaj jedan post
Old 07.10.2017., 19:53   #59
Quote:
axepodloga kaže: Pogledaj post
Naravno, reći će ljudi moguće je ali volio bih čuti osobno od nekoga ako ima ovdje gdje svojim primjerom može dati do znanja da se u 30-ima i kasnije 'dječački' zaljubio, zatelebao, dobio leptiriće u trbuhu itd?
Dakle ne samo sviđa mi se osoba, kliknuli smo na više razina itd već ono kada skoro izgubiš pamet zbog osobe, kako se kaže.
Nema ljepšeg osjećaja od onog kad smo bili mladi i podložni čestom zaljubljivanju..no taj intezitet zaljubljenosti je, bar iz mog iskustva, bio nekoliko puta jači nego što je kada smo stariji, imamo više iskustva, više racionaliziramo, imamo više kriterija itd..evo me u 30-ima, solo i volio bih taj osjećaj ponovno doživjeti, no bojim se da sam sada 'premazan svim mastima' i ne zaljubljujem se tako lako kao nekada..čak neki psiholozi i seksolozi kažu da sposobnost zaljubljivanja opada s godinama..evo me sada u godinama gdje polako ostvarujem karijeru, od novaca, materijalnog mi ništa ne fali, ne mogu se požaliti no priznajem da bih sve to mjenjao za onaj dječački iskreni nevini osjećaj zaljubljenosti u nekoga..ili je to čisto biološki, podložniji smo utjecaju hormona, nemamo iskustva toliko i lakše nam se stoga zaljubiti?
vjerujem da bi i mnogi od vas rado ponovno doživjeli taj osjećaj..osjećaj koji je bolji od bilo kakve vrhunske ševe, ma bilo čega.
Sada, jasno je da će tip od 50 izgubiti pamet za nekom zgodnom od 20, no ne mislim na takve primjere već nešto 'normalnije'.
Dojma sam da te danas svi previše analiziraju..i ako im se neka stvar ne svidi, usmjeravaju pažnju na drugoga, pogotovo danas kada je lakoća pronalaska partnera dosegla nove razine s dating aplikacijama.
Mislim da se može zatelebati netko tko je naivan i neiskvaren....
Takav i suprotnu polovicu gleda kao takvu i doživljava eksploziju u mozgu..
Šta si više prošao u životu, više si "oštećen" i ja sa svojih 29 g sam siguran da se više ne mogu zaljubit....
Bio sam zaljubljen kad sam imao 14 i 16 godina... Kasnije sam zavolio jednu ženu svim srcem, i volim je još uvijek makar nismo više zajedno, ali nikada nisam bio zaljubljen u nju
whitepowder is offline  
Odgovori s citatom